Fryderyk Chopin - Muzyka, Wydarzenia, Organizacje
http://www.chopin.com.pl/chopin.html


zaawansowane >>Zrealizowano w ramach Programu Operacyjnego "Fryderyk Chopin" ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zegarki Doliński

Techtime.pl - sklep z tanimi zegarkami

Apartamenty i Mieszkania Mozaika Mokotów - WarszawaPartnerzy


Bancom to profesjonalne centrum telemarketingu, dzięki któremu funkcjonuje infolinia chopinowska (4822) 588-55-66, czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, w soboty 8-16. Firma działa od 1996 roku jako jedno z pierwszych zewnętrznych call center i jest jednym z liderów tego rynku.
Dział Analiz i Doradztwa BiznesNet SA specjalizuje się w projektowaniu i kompleksowym wdrażaniu strategii zarządzania wiedzą w autorskim modelu warstwowym ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa informacji. BiznesNet AiD oferuje wsparcie we wdrażaniu m.in. systemów CRM, pracy grupowej, systemów wspomagania decyzji (analizy i raportowanie), portali korporacyjnych oraz eLearningu. BiznesNet AiD opiekuje się portalem InfoChopin.

Podróże marzeń z Travel Profi PartnerTravel Profi Partner jako eksperci od wyjazdów firmowych i podróży prywatnych szytych na miarę pokażą zadziwiający świat dalekich i egzotycznych podróży. Incentive Travel czy Safari Travel tworzy pozytywny wizerunek Polski na świecie.
Agencja Interaktywna Me & My FriendsAgencja interaktywna Me and My Friends opiekuje się prawidłowym funkcjonowaniem portalu InfoChopin i dba o wygląd naszej strony.
Gryf Warszawa to jedna z najnowocześniejszych drukarni w Europie Centralnej. Tam właśnie jest drukowany Informator Chopinowski, który potem trafia do melomanów na koncertach oraz jest dystrybuowany na największych targach turystycznych na świecie.
Partner medialny InfoChopin, dzięki któremu serwisy InfoChopin docierają do licznej grupy obcokrajowców w Polsce.
Hotel Zieliniec PoznańHotel Zieliniec Poznań to nowoczesny hotel zlokalizowany w prestiżowym miejscu w Poznaniu. Cyklicznie odbywają się tu koncerty muzyki Fryderyka Chopina. Partner InfoChopin.
Portal InfoChopin i nasze serwisy są utrzymywane na serwerach home.pl. Dzięki temu użytkownicy z całego świata mają szybki dostęp do coraz większej i multimedialnej bazy danych chopinowskich.
Organizator chopinowskich koncertów jazzowych, odbywających się co drugi czwartek w hali odlotów Lotniska. Port Lotniczy im. F. Chopina jest ponadto wydawcą miesięcznika "Follow Me", w którym od stycznia 2004 InfoChopin będzie miało swoją stałą chopinowską rubrykę.
There are not many places in Warsaw with such long tradition like A.Blikle. It is a confectionery family business managed for over one hundred years. A. Blikle used to have an opinion of the best place in Warsaw to buy delicious cakes and especially the doughnuts. For many years it used to be only a shop, but after 1990 this place has been transformed into a Cafe Shop.
Fundusze europejskie na rozwój infrastruktury kulturalnejMinisterstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego jest największym mecenasem i propagatorem upowszechniania na świecie muzyki Fryderyka Chopina. Od lat łoży sumy ze środków własnych oraz funduszy europejskich na rozwój infrastruktury kultury muzycznej.
Narodowe Centrum Kultury zajmuje się popularyzacją i promocją polskiego dziedzictwa narodowego, kreowaniem idei kultury jako sfery i narzędzia rozwoju społeczno-gospodarczego oraz edukacji obywatelskiej, inspirowaniem społecznego ruchu kulturalnego i aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz prowadzeniem informacji kulturalnej. Partner InfoChopin.
Instytut Badawczy IPC Instytut Badawczy IPC od 15 lat zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych badań opinii społecznej, a także bada opinie mieszkańców naszego kraju oraz gości zagranicznych na temat różnych imprez chopinowskich.
Celem POT jest promocja oraz tworzenie pozytywnego wizerunku Polski w dziedzinie turystyki w kraju i za granicą oraz tworzenie warunków współpracy organów administracji rządowej, samorządu terytorialnego i organizacji zrzeszających przedsiębiorców z dziedziny turystyki, w tym samorządu gospodarczego i zawodowego, a także stowarzyszeń działających w tej dziedzinie.

Przeglądasz informacje z obszaru: wszędzie

Wybierz Kraj

, ,

(c) InfoChopin
ostatnia aktualizacja - Piątek, 01 lutego 2008