Fryderyk Chopin - Muzyka, Wydarzenia, Organizacje
http://www.chopin.com.pl/chopin.html


zaawansowane >>Zrealizowano w ramach Programu Operacyjnego "Fryderyk Chopin" ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zegarki Doliński
ITAKA i eBay DZIECIOM

Piątek, 07 października 2005


Weź udział w licytacji, pomóż szukać zaginionych dzieci.


W Polsce co roku ginie bez wieści ponad dwadzieścia tysięcy osób, połowa to dzieci i nastolatki. Jedyną organizacją w Polsce, która całościowo zajmuje się problemem zaginięć (zarówno dzieci, jak i dorosłych), pomocą zaginionym, a także wsparciem ich rodzin jest Fundacja ITAKA. Dziś ITAKA oraz eBay Polska zapraszają na internetową licytację dwóch podwójnych zaproszeń na Koncert Laureatów XV Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina, które zostały przekazane fundacji w darze przez Towarzystwo im. Fryderyka Chopina. Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na poszukiwanie zaginionych dzieci.

Zwycięzcy licytacji pomogą finansowo w poszukiwaniu zaginionych dzieci, a przy tym będą mogli uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych na świecie. Na koncercie transmitowanym przez Telewizję Polską będzie obecny Prezydent RP, a także przedstawiciele najwyższych władz państwowych i osobistości świata kultury. Bilety na prestiżowy koncert laureatów 22 października br. (patrz aukcja), a także na jego powtórzenie 23 października (patrz aukcja) są nieosiągalne od miesięcy.
Licytacja na stronie www.ebay.pl rozpocznie się 7 października 2005 r. i potrwa do niedzieli 16 października, do godz. 20.00.
Wyłącznym partnerem internetowym akcji jest eBay - największa światowa witryna aukcyjna.
Bilety zostaną dostarczone zwycięzcom aukcji przez firmę kurierską TNT Express.

Patrz też Strona Fundacji ITAKA

Przeglądasz informacje z obszaru: wszędzie

Wybierz KrajRecitale i koncerty

W czwartek podczas Festiwalu w Dusznikach odbędzie się kurs mistrzowski prowadzony przez Prof. Jacques'a Rouviera, a także recitale fortepianowe Alexeja Gorlatcha oraz Alexandra Gavryluka.

Maria Korecka-Soszkowska wystąpi z programem chopinowskim w warszawskich Łazienkach Królewskich. Recital organizuje Biuro Podróży Pejzaż Polski.
Festiwale w lecie

Prezentujemy programy większości najważniejszych letnich festiwali chopinowskich w Polsce i na świecie:
Międzynarodowego Festiwalu Chopinowskiego w Dusznikach Zdroju (3 – 11 sierpnia)
Międzynarodowego Festiwalu "Chopin i jego Europa w Warszawie (15 - 31 sierpnia)
Festiwalu Chopinowskiego w Mariańskich Łaźniach (18 – 25 sierpnia)
Festiwalu "Chopin w barwach jesieni" w Antoninie (7, 13 – 16 września)


, ,

(c) InfoChopin
ostatnia aktualizacja - Środa, 08 sierpnia 2007