Fryderyk Chopin - Muzyka, Wydarzenia, Organizacje
http://www.chopin.com.pl/chopin.html


zaawansowane >>Zrealizowano w ramach Programu Operacyjnego "Fryderyk Chopin" ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zegarki Doliński

Moon Hostel Gdańsk

Serwisy InfoChopin - czym się zajmujemy

InfoChopin Międzynarodowe Centrum Informacji Chopinowskiej powstało, aby gromadzić i aktualizować informacje z całego świata o wydarzeniach, miejscach, organizacjach i osobach związanych z muzyką i tradycją chopinowską. Zadaniem InfoChopin jest promowanie muzyki Fryderyka Chopina przez udostępnianie pełnej i aktualnej informacji w nowoczesny i przystępny sposób. Nasze serwisy docierają do melomanów na całym świecie oraz do nowych grup potencjalnych zwolenników twórczości Chopina.

Nasza działalność obejmuje:
Zbieranie informacji o wydarzeniach chopinowskich oraz dokumentację miejsc, w których przebywał Chopin oraz tych, w których tradycja chopinowska jest rozwijana. Zajmujemy się promowaniem muzyki Chopina i organizacji chopinowskich. Docieramy do osób wpływowych i opiniotwórczych z aktualną i wyczerpującą informacją o wydarzeniach chopinowskich.


Udostępniamy zdobyte informacje bezpłatnie, w formie:
- Portalu internetowego: www.infochopin.com lub www.infochopin.pl lub www.chopin.com.pl
- Serwisu Chopinowskiego (newsletter) – serwis elektroniczny wysyłany bezpłatnie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, do osób które zarejestrują się na naszej stronie internetowej oraz osób objętych programem chopinowskim w ramach projektu InfoChopin.
- Informatora Chopinowskiego w wersji drukowanej – jest rozprowadzany przy okazji koncertów i wydarzeń chopinowskich oraz na największych targach turystycznych na świecie.

Stale poszukujemy współpracowników i partnerów, którzy mogą stać się korespondentami InfoChopin w różnych częściach świata. Zależy nam na aktualnej i wyczerpującej informacji o wydarzeniach i organizacjach chopinowskich. Zachęcamy też do stałej lub sporadycznej współpracy polegającej na przysyłaniu nam tekstów-relacji z wydarzeń chopinowskich. Z góry dziękujemy też za choćby krótkie informacje (tytuł, data, miasto, kraj, adres internetowy wydarzenia/organizatora) o wydarzeniach chopinowskich na świecie, których nie ma jeszcze w naszym serwisie. Najszybszy kontakt z nami: redakcja@chopin.com.pl, tel. (48 22) 588 55 66.

Fundacja InfoChopin
03-310 Warszawa, ul. Odrowąża 15

Zespół InfoChopin:

Waldemar Rzepecki – Dyrektor InfoChopin, e-mail: w.rzepecki@chopin.com.pl

Dorota Kańska – Redaktor Naczelna, e-mail: d.kanska@chopin.com.pl

Joanna Ławrynowicz – Ekspert Muzyczny Redakcji, e-mail: redakcja@chopin.com.pl

Małgorzata Kęsicka – Marketing, e-mail: marketing@chopin.com.pl

Michał Faber – Projekty Internetowe, e-mail: michal.faber@biznesnet.pl


Przeglądasz informacje z obszaru: wszędzie

Wybierz Kraj

, ,

(c) InfoChopin
ostatnia aktualizacja - Piątek, 01 lutego 2008